O mnie

Nazywam się Krzysztof Puwalski. Jestem oficerem rezerwy Jednostki Wojskowej GROM, twórcą i pierwszym dowódcą Grupy Przewodników Psów Bojowych w GROM, autorem książki ,,OPERATOR 594’’.

Jestem właścicielem firmy doradczo-szkoleniowej SOF Project i współorganizatorem międzynarodowych konferencji poświęconych tematyce Sił Specjalnych. Jestem konsultantem w obszarze mojej ekspertyzy podczas opracowywania gier komputerowych, czy tworzenia scenariuszy filmowych. Szkolę, doradzam, motywuję, wykorzystując umiejętności i doświadczenie zdobyte w trakcie 22-letniej służby w Siłach Specjalnych i podczas prowadzenia własnej firmy.

Szkolę i doradzam w obszarach bezpieczeństwa, przywództwa, motywacji, efektywnego budowania zespołu i skutecznej komunikacji. Pomagam budować i wzmacniać zespoły ludzi i motywować ich do efektywnego działania. Prowadzę również szkolenia strzeleckie i taktyczne zarówno dla osób prywatnych jak i instytucji państwowych.Książka "Operator 594", autor Krzysztof Puwalski

Książka „Operator 594”, opisuje moją drogę do spełnienia marzeń.  Zawiera ona elementy motywacyjne, opisy szkoleń oraz akcji bojowych w jednostkach specjalnych JWK i GROM. 

Przeczytaj a przekonasz się, że dopóki kieruje tobą autentyczna pasja i pragnienie spełnienia marzeń to nie ma rzeczy niemożliwych.