O mnie

Nazywam się Krzysztof Puwalski. Jestem oficerem rezerwy Jednostki Wojskowej GROM, twórcą i pierwszym dowódcą Grupy Przewodników Psów Bojowych w GROM, autorem książki ,,OPERATOR 594’’.

Jestem właścicielem firmy doradczo-szkoleniowej SOF Project. Szkolę, doradzam, motywuję, wykorzystując umiejętności zdobyte w trakcie 22-letniej służby w Siłach Specjalnych połączone z doświadczeniem metodycznym wypracowanym podczas setek projektów szkoleniowych. Moją pasją jest uczenie ludzi w sposób integralny – tak aby rozwijać ich potencjał i wzmacniać mocne strony poprzez realne doświadczanie, przeżywanie i pokonywanie własnych słabości.

Szkolę i doradzam w obszarach przywództwa, motywacji, negocjacji, efektywnego budowania zespołu, bezpieczeństwa osobistego i skutecznej komunikacji. Pomagam budować i wzmacniać zespoły ludzi i motywować ich do efektywnego działania. Prowadzę również szkolenia ze strzelectwa bojowego i taktycznego. Jestem konsultantem w obszarze mojej ekspertyzy podczas opracowywania gier komputerowych, czy tworzenia scenariuszy filmowych.Książka "Operator 594", autor Krzysztof Puwalski

Książka „Operator 594”, opisuje moją drogę do spełnienia marzeń.  Zawiera ona elementy motywacyjne, opisy szkoleń oraz akcji bojowych w jednostkach specjalnych JWK i GROM. 

Przeczytaj a przekonasz się, że dopóki kieruje tobą autentyczna pasja i pragnienie spełnienia marzeń to nie ma rzeczy niemożliwych.